2014
YAPI KREDİ PRIVATE BANKING’E 2 büyük ödül birden!
Yapı Kredi Private Banking, uluslararası PAM Magazine Ödülleri'nde "Özel Bankacılık İnovasyon" ve "Filantropi Alanında En İyi Hizmet Veren Banka" kategorilerinde iki ödül birden kazandı.
Sınırsız ayrıcalıklar dünyasına, dünya çapında bir ödül daha.
Yapı Kredi Private Banking olarak, dünyanın önde gelen ekonomi dergilerinden World Finance tarafından verilen "En İyi Özel Bankacılık Ödülü"nü almanın gururunu yaşıyoruz.
YAPI KREDİ PORTFÖY 4. KEZ “TÜRKİYE’NİN EN İYİ PORTFÖY YÖNETİM ŞİRKETİ” SEÇİLDİ
Uluslararası derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings tarafından derecelendirilen ilk ve tek Türk portföy yönetim şirketi unvanına sahip Yapı Kredi Portföy, yatırım performansı, pazar payı, yönetilen portföy büyüklüğü, sektöründeki lider konumu, risk yönetimi ve yatırım süreçlerindeki başarısı gibi çeşitli kriterlere göre değerlendirilerek Global Banking and Finance Review tarafından “Türkiye’nin En İyi Portföy Yönetim Şirketi” seçildi. EMEA Finance Magazine, World Finance Magazine ve International Finance Magazine tarafından yine aynı ödüle layık görülen Yapı Kredi Portföy’ün başarısı böylelikle dördüncü kez uluslararası bir kuruluş tarafından onaylanmış oldu.
2013
GLOBAL FINANCIAL MARKET REVIEW’DA birincilik ödülü Yapı Kredi Private Banking'in.
Yapı Kredi Private Banking, bankacılık alanındaki en seçkin yarışmalardan biri olan Global Financial Market Review'da "En İyi Özel Bankacılık Ödülü"ne layık görüldü.